Image-empty-state.png

Daniel 6

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36719Daniel 6
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36719

Witam, jestem Daniel, lat 42, 178 cm, waga 105 kg. Szukam kobiety w wieku 35-45 lat, mobilnej, która ma na tyle dość czasu, aby mi poświęcić go. Na początek nagraj się na moim lifeboxie 36719, ile masz lat, skąd jesteś. Chciałbym poznać kobietę normalną, spokojną, która wie czego chce i jest też w stanie dać coś od siebie, poświęcić się dla kogoś. Zaakceptować to gdzie jestem. Pozdrawiam was miłe panie i czekam na wiadomości. Daniel Nr lifebox 36719

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.