Image-empty-state.png

Daniel 7

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38675Daniel 7
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38675

Witam mile i serdecznie.
Jestem 37 letnim recydywistą, o zielonych oczach, z mgiełkami i dużym poczuciem humoru. Ciało moje pokrywa 70% tatuaży. Jestem kawalerem, bezdzietnym (lubiącym dzieci), obecnie nie mam żadnego związku, ostatni był niewypałem z powodu mojego 1,5 rocznego wyroku (z czego zostało mi do odbycia 2 m-ce). Interesuje się motoryzacją i sportem, regularnie ćwicząc, sylwetkę mam aerodynamiczną o “karabinie” bicepsie 42 cm, przy wzroście 175 cm. Pragnę nawiązać kontakt (a może coś więcej) z dziewczyną o dobrym charakterze i wesołym samopoczuciu, która zechciałaby poznać kogoś takiego jak ja, aby jej dotychczasowe życie przyniosło pozytywną zmianę i pokazało, że marzenia się spełniają, tylko trzeba im dopomóc w nie uwierzyć. Nie ważne czy będziesz blondynką, brunetką czy rudą, ważne abyś zaakceptowała recydywistę z podkulturą więzienną, czyli wesołego gita. Jeżeli zdobędziesz się na utrzymanie znajomości, z niecierpliwością będę oczekiwał wiadomości. Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi. Szalony “Rodzyn” Daniel. Nr lifebox 38657

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.