Image-empty-state.png

Darek

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36425Darek
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36425

Cześć, mam na imię Darek, mam 28 lat. Pomimo tego, że przebywam w zakładzie karnym, jestem osobą wrażliwą, lubiącą pomagać innym. Dużą wagę przywiązuję do więzi rodzinnych, tradycji i szacunku do osób starszych. Jestem wesołym człowiekiem, który nie lubi nudy, i który lubi żartować. Lubię uprawiać sporty, a więc żadna dziewczyna nie będzie się ze mną nudzić. Jestem szczery do bólu. Lubię słuchać muzyki: hip hop, disco polo, pop. Mam 176 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała. Nie lubię fałszu, obłudy i choć czasem szybko się wkurzam, to szybko mi nerwy przechodzą. Osobom, które okażą mi dobre serce, odpłacam tym samym. Szukam dziewczyny o podobnym usposobieniu, która w sposób poważny podchodzi do relacji międzyludzkich. Bo przecież nie liczy się wygląd, a serce. Chciałbym poznać dziewczynę, z którą ułożę sobie życie. Jeśli więc zechcesz taką “złotą rączkę” jak ja, i mnie bliżej poznać, odezwij się na mojego lifeboxa: 36425
Darek

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.