Image-empty-state.png

Darek 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35531Darek 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35531

Darek
36 l.
173 cm
85 kg
nr lifebox: 35531

W ZK dni są szare, dzień mija tak samo. Więc postanowiłem to zmienić, poznać kobietę w wieku 24-35 lat, która chciała poznać chłopaka z ZK. Na tę chwilę przyjaźń to w moim przypadku tylko list i tel., z tym że ja tylko mogę dzwonić. Moje zainteresowania to motoryzacja, muzyka, dobry film. Jestem otwarty na różne propozycje. Jeśli jesteś zainteresowana moją osobą, to zadaj pytanie, odpowiem na każde. Kobieta w moim guście to żeby nie była ode mnie wyższa, kolor oczu i włosów nie ma dla mnie znaczenia. Lubię u kobiety długie włosy. Jeśli palisz to mi to nie przeszkadza, ja też palę. Jeśli masz dziecko, dzieci, też mi to ni eprzeszkadza. Jeśli w życiu ci nie wyszło w poprzednim związku, to odezwij się, może to właśnie na siebie czekamy???

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.