Image-empty-state.png

Dariusz

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37907Dariusz
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37907

Serdeczne pozdrowienia dla pięknych pań odwiedzających mój profil randkowy. Odsiaduje wieloletni wyrok w ZK. Poznam Panią, która chciałaby utrzymywać ze mną kontakt. Jestem osobą szczerą, z wysportowaną posturą, która dużo w życiu przeszła. Nie lubię kłamstwa i obłudy. Interesuję się sportem, muzyką i literaturą. Proszę o kontakt. Dariusz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.