Image-empty-state.png

Dawid

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36637Dawid
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36637

Witam kochane Panie, mam na imię Dawid, szukam fajnej i miłej dziewczyny na resztę swojego życia. Ciężko mi jest żyć w samotności i smutku, dlatego postanowiłem napisać ogłoszenie. Obecnie przebywam w zakładzie karnym, z którego niebawem będę wychodził. Mieszkam w Szczecinie, mam 28 lat, wzrostu mam 175 cm, niebieskie oczy i czarne włosy. Jestem osobą miłą, lubię pożartować i się pośmiać, lubię rysować i jestem osobą bardzo kochliwą. Szukam dziewczyny na resztę swojego życia. Ciężko mi jest żyć w samotności i bardzo brakuje mi miłości i drugiej połówki. Szukam miłej i wyluzowanej dziewczyny w granicy wiekowej od 18 lat do 25 lat. Bardzo podobają mi się malutkie i drobne dziewczyny, wzrostu 160-170 cm i takiej dziewczyny i drugiej połówki szukam na resztę życia. Jeżeli nią jesteś i jesteś zainteresowana moją osobą i masz ochotę spędzić ze mną resztę życia i poznać się lepiej i bliżej, to czekam na wiadomość od Ciebie, mój numer lifeboxa to: 36637. Serdecznie pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.