Image-empty-state.png

Dawid 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30585Dawid 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30585

Witam, na imię mi Dawid, pochodzę z woj. łódzkiego z Łodzi, mam 29 lat, ciemny blondyn, wzrostu mam 177 cm, waga 82 kg, o piwnych oczach, dobrze zbudowany. Chciałbym poznać Panią do 40 lat, miłą, sympatyczną, zabawną, otwartą na nowe znajomości, zadbaną i o podobnych zainteresowaniach, i która myśli o poważnym związku.

Moje zainteresowania: motoryzacja, sport, książki, wędkarstwo, muzyka, sprawia mi przyjemność wspólne długie spacery, czytanie książek, spędzanie wolnego czasu z rodziną, przyjaciółmi, trening siłowy. A tęsknię za rodziną, przyjaciółmi, pracą, wakacjami, wolnością. Jeśli jesteś mną zainteresowana, proszę pozostaw wiadomość ze swoim numerem lifeboxa na moim lifeboxie: 30585. Jestem otwarty na pisanie listów i cenię sobie szczerość.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.