Image-empty-state.png

Dawid 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36304 Dawid 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36304


Mam na imię Dawid, pochodzę z Zakopanego, nie jestem w pełni Góralem. Mam lat 35, urodziłem się na Słowacji. Chciałem się opisać:

-Mam 178 cm wzrostu

-Jestem jasnej karnacji

-Mam niebieski kolor oczu

-Lubię mieć zapuszczoną delikatną męską bródkę

-Jestem szatynem lecz golę głowę na łyso

-Jestem w miarę dobrze zbudowany, gdyż staram się pracować nad swoim ciałem (waga ok. 80 kg)

-Mam kilka tatuaży na ciele.

Ogólnie moim zdaniem jestem spokojną osobą, ale jak każdy potrafię się zdenerwować, lubię szczerość, otwartość, szacunek do człowieka, mam własne zasady, których się trzymam. Chciałem dodać, że jestem romantyczny i uczuciowy.

Jestem po rozwodzie, ale z byłą partnerką staram się utrzymywać dobry kontakt z powodu tego, iż mam z nią Córeczkę (Małgosię lat 9), moja Córeczka jest dla mnie całym światem.

Szukam kobiety pomiędzy 30 a 40 lat, dojrzałej do swojego wieku. Lubię kobiety naturalnie opalone, które dbają o swoje ciało.

Szukam Kobiety wyrozumiałej, szczerej, potrafiącej okazać dużo miłości. Po prostu szukam kobiety, w której mógłbym się zakochać, a ona we mnie.

W tej chwili przebywam w Zakładzie Karnym w Nowym Wiśniczu o oczekuje na Apelację do wyroku. Jak na razie koniec kary mam 13 lutego 2021 r.

Jak na razie chciałbym utrzymywać kontakt telefoniczny, listowny oraz przez Skypa.

Nie oczekuję żadnej pomocy finansowej lecz szukam prawdziwej miłości.

Z poważaniem, Dawid

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.