Image-empty-state.png

Dawid 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31781Dawid 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31781

Jestem z ZK. Na imię mam Dawid , lat 28. 178 cm wzrostu, brunet, piwne oczy, dziecięco-poważna twarz, sylwetka sportowa. Przyjemność sprawia mi szczerość, otwartość, prostota drugiego człowieka, poza tym sport kalisteniczny. Jest to m.in. moje zainteresowanie, tak jak taniec (popping). Jednym z moich marzeń jest poznanie kobiety, która będzie moim filarem, fundamentem, która da mi miłość i mobilizację, bezwarunkową, która wprowadzi w życie sens. Natomiast innym, drugorzędnym marzeniem jest dom, który chcę stworzyć, w którym będzie dostatek i spokój, miejsce gdzie można porzucić stres.

Nie jestem rozmowną osobą, jestem “wybredny” w znajomości, w kobiecie musi mnie coś zaskoczyć, kieruję się impulsami wewnętrznymi, naskupieniu i wadze słów. Zazwyczaj dominował w moim życiu perfekcjonizm, przez co mam wiele wad, m.in. komunikacji. Lecz potrafię być dobrym, czułym mężczyzną, jestem duszą artystyczną, wrażliwy ale i zawzięty. Mało rzeczy robi na mnie wrażenie, jestem wierzący i wiara powoduje, że niemożliwe może być możliwe. Musi mnie to “coś” bardzo fascynować.

U kobiety szukam ekscentryzmu, ciepłej, cichej, urokliwej. Aby “rozumieć się bez słów”. Zgodnej, ale i stanowczej we własnych dążeniach.

Ponadto dodam coś istotnego o sobie. Szanuję każdego człowieka, nie nakazuję, nie narzucam, lubię dowodami przekonywać. …”szukam ciągłego zadziwiania”.

Proszę o kontakt chętne kobiety na nr 31781.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.