Image-empty-state.png

Dawid 31781

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31781Dawid 31781
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31781

Jestem z ZK. Na imię mam Dawid , lat 28. 178 cm wzrostu, brunet, piwne oczy, dziecięco-poważna twarz, sylwetka sportowa. Przyjemność sprawia mi szczerość, otwartość, prostota drugiego człowieka, poza tym sport kalisteniczny. Jest to m.in. moje zainteresowanie, tak jak taniec (popping). Jednym z moich marzeń jest poznanie kobiety, która będzie moim filarem, fundamentem, która da mi miłość i mobilizację, bezwarunkową, która wprowadzi w życie sens. Natomiast innym, drugorzędnym marzeniem jest dom, który chcę stworzyć, w którym będzie dostatek i spokój, miejsce gdzie można porzucić stres.

Nie jestem rozmowną osobą, jestem “wybredny” w znajomości, w kobiecie musi mnie coś zaskoczyć, kieruję się impulsami wewnętrznymi, naskupieniu i wadze słów. Zazwyczaj dominował w moim życiu perfekcjonizm, przez co mam wiele wad, m.in. komunikacji. Lecz potrafię być dobrym, czułym mężczyzną, jestem duszą artystyczną, wrażliwy ale i zawzięty. Mało rzeczy robi na mnie wrażenie, jestem wierzący i wiara powoduje, że niemożliwe może być możliwe. Musi mnie to “coś” bardzo fascynować.

U kobiety szukam ekscentryzmu, ciepłej, cichej, urokliwej. Aby “rozumieć się bez słów”. Zgodnej, ale i stanowczej we własnych dążeniach.

Ponadto dodam coś istotnego o sobie. Szanuję każdego człowieka, nie nakazuję, nie narzucam, lubię dowodami przekonywać. …”szukam ciągłego zadziwiania”.

Proszę o kontakt chętne kobiety na nr 31781.