Image-empty-state.png

Dawid 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37711Dawid 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37711

Cześć, mam na imię Dawid, mam 28 lat, jestem z woj. zachodniopomorskiego.
Szukam kobiety, z którą mogę popisać listy czy porozmawiać przez telefon, może jak się poznamy to coś z tego wyjdzie po lepszym zapoznaniu się. Zależy mi, by kobieta nie piła alkoholu, osobiście jestem przeciwnikiem.
Chcę stworzyć rodzinę, gdzie dzieci będą miały wspomnienia dobre, bez krzyków, awantur, bójek. Jeśli kobieta ma dzieci z innego związku, to mi nie przeszkadza, wychodzę z założenia, że “Nieważne kto jest ojcem, ważne kto wychowa i jak”.
Ważne cechy kobiety dla mnie:
-szczerość
-wzajemne wsparcie
-wzajemny szacunek
-wierność
Coś o swoim wyglądzie:
Blondyn ciemny, ciemna karnacja, 170 cm wzrostu, mówią, że przystojny, zdjęcie do załatwienia, dobrze zbudowany.
Coś o sobie:
Cechy: zaradny, odpowiedzialny, ukierunkowany, wyznaczający cele i dążenie do celów, dbający o rodzinę.
Zainteresowania: sport, piłka nożna w telewizji jak i gra w podrzędnych klubach miejskich.
Nr lifebox: 37711

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.