Image-empty-state.png

Dawid 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33606Dawid 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33606

Witam, jestem Dawid, 30 l., 183 cm wzrostu, ciemny blondyn, oczy niebieskie, wysportowany. Jeśli masz chęć poznać pogodnego i miłego mężczyznę, to właśnie ja. jestem spokojny i wrażliwy, z dobrym nastawieniem podchodzę do życia. Cenię sobie szczerość i zrozumienie. Głęboko w sercu mam nadzieję, że przez tą stronę poznam miłą osobę, z którą stworzymy sympatyczną relację na długo, bądź na zawsze. Jeśli jesteś zainteresowana proszę o kontakt poprzez skrzynkę głosową: 33606

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.