Image-empty-state.png

Dawid 6

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31932Dawid 6
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31932

Mam na imię Dawid, lat 29, kolor oczu szary, wzrost 179 cm, miły, zabawny i wesoły.
Poszukuję kobiety, która będzie szczera, a zarazem nieśmiała, zabawna i uśmiechnięta, nie musi być piękna, ważne aby była sobą i była trochę pulchna, miała troszkę ciała do przytulania. Która zrozumie moją sytuację, gdyż obecnie przebywam w zakładzie karnym. Zarazem nie szukam wrażeń, ani zabawy, tylko prawdziwej miłości. Kobiety na całe życie i gotowej na stały związek. Mój nr identyfikatora to: 31932.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.