Image-empty-state.png

Dawid 7

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36063Dawid 7
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36063

Fascynuje mnie kultura i historia starożytnych Chin i Japonii. Generalnie kultura krajów azjatyckich z Rosją włącznie. Lubię podróże i poznawać nowych ludzi, choć staram się unikać osób, które uważają, że są pępkiem świata. Staram się brać życie takim jakie jest, uważam, że los nas samych leży tylko w naszych rękach. Wyznaję zasadę, że jeżeli cokolwiek chcesz otrzymać od życia, najpierw daj z siebie tyle ile tylko możesz. Nie żyje w krainie “Co by było gdyby? i gdzieś i być może”. Staram się samemu wytyczać drogę, którą podążam, biorę co mi los da i czerpię ile się da. Nie mam wytycznych ani sprecyzowanych oczekiwań co do szukania miłości. Nie zamykam się na nic nowego, co ma być to będzie, szczerość, wiara w siebie nawzajem, wsparcie i spontaniczność w codziennym życiu. Wierzę, że to wystarczy aby być ze sobą szczęśliwym. “Kwiatami można kobiecie przypomnieć o swoim uczuciu, ale to drobne i codzienne uczynki ją w tym utwierdzą”. Pozdrawiam serdecznie. Dawid, lat 38. Przypominam swojego lifeboxa 36063. Do usłyszenia i do widzenia.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.