Image-empty-state.png

Dawid 8

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30358Dawid 8
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30358

Witam Was. Mam na imię Dawid. Jestem z Białegostoku, mam 28 lat. Jestem kawalerem i mam córkę w wieku 9 lat z poprzedniego związku. Mam 172 cm wzrostu, oczy koloru niebieskiego. Stale ćwiczę by w miarę dobrze wyglądać. Jestem obecnie pozbawiony wolności, której to koniec przypada na 04 luty 2024. Interesuję się dobrą kuchnią, muzyką oraz pieszymi wycieczkami. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości choć nie ukrywam do wszystkiego podchodzę z dystansem. W życiu kieruje się zasadami, które nauczyły mnie bardzo dużo. Szukam kogoś, kto pomimo mojej obecnej sytuacji tego gdzie jestem, zechce ze mną popisać listy, porozmawiać. Szukam koleżanki, przyjaciółki, a może kto wie co z tej znajomości wyniknie. Czekam na wiadomości od was. Na każdą napewno odpowiem. Pozdrawiam. Dawid Nr lifebox 30358

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.