Image-empty-state.png

Denis

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30809Denis
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30809

Cześć! Mam na imię Denis, mam 31 lat, 185 cm wzrostu, wysportowana sylwetka. Moje zainteresowanie to malarstwo, sam maluje. Bardzo chętnie nawiążę nowe znajomości. Nie mam wygórowanych oczekiwań. Uważam, że każda kobieta ma coś w sobie. Dołączam fotkę. To wszystko. Denis Mój nr lifeboxa 30809

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.