Image-empty-state.png

Dominik

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31376Dominik
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31376

Cześć jestem Dominik mam 35 lat. Jestem osobą z humorem i dystansem do siebie i życia i czekam na kogoś kto uwolni mnie od przeszłości. Nie chcę tu pisać wiele o sobie, wolę zostawić to na prywatne rozmowy. Jeżeli chcesz mnie poznać lepiej zostaw mi wiadomość.
NIe miałem zdjęcia więc się narysowałem :)
Mój lifebox: 31376

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.