Image-empty-state.png

Dominik 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39300Dominik 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39300

Dominik
33 lat
175 cm wzrostu
80 kg
nr lifebox: 39300

Witam,
Cześć, jestem Dominik, szukam przede wszystkim normalnej kobiety do fajnych rozmów, a może nawet do czegoś więcej, kto wie co się może zdarzyć. Nie będę się rozpisywał, bo myślę, że rozmowy będą bardziej interesujące, w sumie wiem że tak będzie. Jak Cię zainteresowałem, a może nawet Ci wpadłem w oko i chcesz wiedzieć coś więcej o mnie, to Zapraszam.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.