Image-empty-state.png

Emil

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39765Emil
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39765

Dzień Dobry Pani :)
Na początku mojego pisania, a twego czytania, daję Ci buziaka do całowania, a robię to w liście, bo nie mogę osobiście oraz przesyłam najserdeczniejsze pozdrowienia z krainy tysiąca zamków i jednego klucza ufundowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości w Raciborzu, a przesyła to uczeń 8 roku resocjalizacji z Chorzowa.
Wzrost 178, waga 78 kg, wiek 29 lat, kolor oczu niebieskie.
Zainteresowania:
-Muzyka, rap, hip-hop, techno, kalistenika, sporty walki, dieta, piłka nożna, szachy.
Brak jakichkolwiek nałogów, koniec kary 2025, pracujący, prowadzący sportowy tryb życia, posiadam czyste sumienie.
Miłość jest piękna, a nawet szalona, ale tylko wtedy, kiedy kocha jedna i druga strona, a Racibórz to piękny zakątek skąd pozdrowienia biorą początek. Choć życie tutaj jest trudne i złe, to jest tutaj ktoś kto pokocha Cię. Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch tych samych nocy, nie ma dwóch tych samych pocałunków, jednakowych spojrzeń w oczy.
Za wszystkie pozytywne wpisy na Lifebox z góry serdecznie dziękuję.
Z poważaniem
Emil

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.