Image-empty-state.png

Emil 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31858Emil 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31858

Nazywam się Emil i pochodzę z Bogatyni, mam 28 lat i jestem wysokim, niebieskookim blondynem. Mam 195 cm wzrostu
i wysportowaną sylwetkę. W jednostce karnej przebywam od siedmiu lat generalnie za drobne przestępstwa,
aczkolwiek się trochę tego nazbierało. Jestem przy końcu wyroku. Postanowiłem zamieścić swoje ogłoszenie na portalu ponieważ chcę poznać (przyjaciółkę) kobietę, która na nowo pozwoli mi doświadczyć i zrozumieć uczucia do i od drugiej osoby, dlatego że po długim odosobnieniu i samotności zatracamy się w uczuciach. Jeżeli chodzi o mój charakter to ludzie oceniają mnie jako twardego człowieka, lecz wewnętrznie jestem czułym i ciepłym “człowiekiem”. Posiadam duszę romantyka i jeśli zależy mi na kimś to nie poddaje się do samego końca. Moje zainteresowania to przede wszystkim sport, psychologia i muzyka, która pomaga mi uciec od szarości codziennego dnia jak i monotonii.
Jeśli chcesz poznać mnie bliżej odezwij się na mojego lifeboxa na nr 31858.
Pozdrawiam, Emil

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.