Image-empty-state.png

Eryk

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37729Eryk
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37729

Witam serdecznie. Mam na imię Eryk, mam 30 lat. Co do mojego wyglądu, to nie mi to oceniać, lecz mam 186 cm wzrostu i moja sylwetka jest w normie, ponieważ ważę 84 kg. Mam niebieskie oczy i włosy bardzo ciemny blond, lecz golę się na łyso. Co do moich zainteresowań, to mam jedno - auta i wszystko co z nimi związane. Największą przyjemność sprawia mi wspólnie spędzony czas z kobietą, spacer, kino lub nawet leniuchowanie w domku u boku kobiety. Moim największym marzeniem jest odnalezienie drugiej połówki i zbudowanie z nią kochającej się rodziny. Więc wszystkie zainteresowane kobiet w wieku oraz wyglądzie bez znaczenia, zapraszam do kontaktu ze mną przez Lifebox24. Mój Lifebox to: 37729. Bardzo proszę o pozostawienie wiadomości, na pewno odsłucham i bezzwłocznie na nie odpowiem. Bardzo gorąco oraz serdecznie pozdrawiam.
Eryk

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.