Image-empty-state.png

Eryk 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32934Eryk 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32934

Witam serdecznie wszystkie Panie. Mam na imię Eryk, mam 27 lat i 170 cm wzrostu. Aktualnie przebywam w zakładzie karnym. Moją pasją jest sport, a w szczególności piłka nożna, w której to mam niewielkie sukcesy. Interesuję się również j. angielskim, którego próbuję się nauczyć. Jestem człowiekiem spokojnym, stanowczym, a zarazem spontanicznym, lubiącym się pośmiać, mającym dystans do samego siebie. Szukam tutaj kobiety, która pragnie tak jak ja, znaleźć bratnią duszę, kogoś z kim mogę porozmawiać o wszystkim, dzielić się radością, jak i wspierać się w tych ciężkich chwilach. Nie straszne mi są kobiety po przejściach czy też z dziećmi, ja sam niestety nie mam jeszcze własnych. Co do wyglądu nie mam jeszcze własnych. Co do wyglądu nie mam żadnego ideału, uważam, że wygląd ma znaczenie, lecz jest sprawą drugorzędną, gdyż chodzi o to, żeby między kobietą a mężczyzna pojawiła się nutka chemii. Myślę, że ten krótki opis mojej osoby wystarczy i serdecznie zapraszam wszystkie Pani do nawiązania kontaktu. Lifebox 32934

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.