Image-empty-state.png

Grzegorz

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32829Grzegorz
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32829

Moją wizytówkę głosową odsłuchasz tu:
www.lifebox.24
login: 32930 hasło: Wizytówki1!Cześć! Mam na imię Grzesiek. Mam 34 lata, blond włosy, oczy niebieskie, 88 kg wagi, 178 cm wzrostu, średniej budowy ciała, wysportowany. Nie palę papierosów. Interesuje się jak chyba większość facetów :) sportem, piłką nożną. Lubię historię, konkretnie tematy II wojny światowej. Ogólnie wesoły ze mnie facet, słucham często różnej muzyki, ale zawsze na pierwszym miejscu “Bon Jovi”. Jestem kucharzem, potrafię dobrze gotować. Oceniam się samemu pozytywnie, niestety tylko ZK blokuje możliwość, abym mógł znaleźć swoją drugą połówkę, przez co jestem samotny. A codziennie marzę, żeby nie być już sam, żeby mieć kogoś. Szukam kobiety niepowtarzalnej, która nie boi się wyzwań i nie ulega stereotypom. Tak jak ja niepalącej, wesołej optymistki, która będzie zawsze w stosunku do mojej osoby szczera, bo tą cechę bardzo cenię u ludzi. Nie szukam księżniczki tylko normalnej kobiety, która “twardo stąpa po ziemi”, no bo nie oszukujmy się, ja też nie jestem księciem z bajki :)
P.S. Może w końcu Cię znajdę, Grzesiek
Mój nr lifeboxa: 32829

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.