Image-empty-state.png

Grzegorz 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33564Grzegorz 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33564

Cześć Nieznajoma!
Mam na imię Grzegorz, jestem kawalerem bezdzietnym, lubię seks, mieszkałem sam. Obecnie przebywam w zakładzie karnym. Szukam przyjaciółki, która lubi to samo co ja, która mogłaby przyjechać do mnie na widzenie bezdozorowe. Mój wzrost to 180 cm, jestem sprawny fizycznie, o zielono-niebieskich oczach. Jestem w średnim wieku, mam ukończoną szkołę średnią. Interesuje się elektroniką, czytaniem książek, staram się dużo ćwiczyć fizycznie. Proszę o kontakt z kobietą - kobietami w różnym wieku, lubiące seks. Proszę o kontakt z kobietą z małej miejscowości, może też być z miasta. Jestem samotny, opuszczony przez przyjaciół i rodzinę. Szukam kobiety o podobnym charakterze, na którą mogę liczyć, która mogłaby mnie zaspokoić fizycznie, będzie mnie szanować, a ja ją, mogę rozmawiać ogólnie na każdy temat. Grzegorz Nr lifebox 33564. Obecnie nie posiadam zdjęcia.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.