Image-empty-state.png

Grzegorz 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30078Grzegorz 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30078

Mam na imię Grzegorz, pochodzę z Warszawy, świński blondyn z zielonymi oczętami, 182 cm, waga 82 kg, barki 128 cm, ręka 42,5 cm. Mam parę dziar normalnych, trochę blizn się znajdzie, spod znaku Byka. Moje zainteresowania, czytanie przeróżnych książek, czasopism, dobry film z fabułą, seriale z NETFLIXA, może być dokument. Ogólnie lubię grać w kości, domino, szachy, gry planszowe, scrabble, słuchanie dobrej muzyki klubowej, hip-hop oraz trening, jeszcze raz trening, ale nie siłowy, trochę inny. Lubię też rozmawiać z ludźmi, ale tutaj z tym tematem słabo i nie za bardzo jest z kim. Można powiedzieć, że cały czas mam tzw. dzień świstaka i tak w koło Grzechuuuu…!!! Ogólnie szukam zainteresowane kobiety od 20 lat do 46 latek. Wiadomo, że chciałbym z kimś na luzie pogadać o wszystkim, to chyba nic złego, nie ugryzę przez tą słuchawkę. Szukam, znaczy lubię kobiety z charakterem, które są wierne swoim przekonaniom, sexowne, pokazujące te swoje pazurki, nie bojące się ze mną nie zgodzić, nie zgadzać, które zawsze powiedzą co myślą, z poczuciem humoru, dowcipne, rozpierdalające mnie swoją inteligencją. Żartobliwe, z przytomnością umysłu, które mają własne zasady, są pewne siebie, zwariowane i mają poczucie wolności oraz wokół siebie tą aurę. Mój nr lifebox 30078. Grzechu.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.