Image-empty-state.png

Grzegorz 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38650Grzegorz 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38650

Grzegorz
26 lat
176 cm
78 kg
nr lifebox: 38650

Jestem młodym, wysportowanym chłopakiem, wiedzącym czego chce, bez nałogów. W wolnych chwilach lubię spożytkować czas czytając ciekawą książkę oraz słuchając dobrej muzyki. Mam jeszcze wiele innych zainteresowań i chętnie Ci opowiem o sobie coś więcej, gdy się ze mną skontaktujesz :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.