Image-empty-state.png

Grzesiek

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39482Grzesiek
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39482

Siemanko :)
Mam na imię Grzesiek, pochodzę z Wrocławia i mam 28 lat, niebieskie oczy i 175 cm wzrostu. Trenuje od wielu lat podnoszenie ciężarów, lubię sport, muzykę i tatuaże, obecnie mam ich wiele i planuje kolejne. Szukam kobiety z charakterem, która wie czego chce, dojrzałej, pięknej, uczuciowej, zabawnej, która lubi spontan i podchodzi do życia na luzie. ZK opuszczam już niedługo, planuje swoje życie u boku kobiety, która mnie okiełzna i da to, czego żadna inna jeszcze nie dała. Odwzajemnie każde uczucie jakim mnie obdarzysz, bo sam jestem uczuciowy. Jestem twardym facetem, a kobieta która da mi szczęście będzie najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Z życia trzeba brać garściami, bo jest tylko jedno. Do tańca trzeba dwojga. Odezwij się do mnie, to powiem Ci więcej. Grzesiek
Nr lifebox: 39482

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.