Image-empty-state.png

Henryk

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 24420Henryk
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 24420

Witam miłe Panie, nazywam się Henryk i chętnie poznam kobietę, która chce założyć rodzinę. Szukam kobiety gotowej na poważny związek, w wieku od 28 lat do 43 lat. Jestem osobą skazaną, przebywam w zakładzie karnym i koniec mojej kary to 25.03.2021 r. Czekam na wiadomości na mój lifebox 34420 z całej Polski. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Heniek!

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.