Image-empty-state.png

Jacek

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30296Jacek
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30296

“Tylko człowiek zupełnie samotny może pozwolić sobie na zmarnowanie własnego życia. Jeśli jednak zasłużył choć na jedną ludzką miłość ktoś prócz niego płaci za jakość jego istnienia”. Autor nieznany
Cześć, na imię mam Jacek, mam 49 lat, 185 cm wzrostu, 85 kg wagi, bez nałogów, oczy zielone, kolor włosów - ups, wbrew temu co widać na zdjęciu, to aktualnie golę głowę. Zdjęcie jest z 2013 r i wtedy miałem włosy pomalowane na blond, a zrobione jest w więzieniu parę dni po tym, gdy tam trafiłem. Do końca kary pozostało mi jeszcze, a może raczej tylko 17 lat, i jak pewnie już zdążyłaś zauważyć, w tym przybytku przebywam od 8 lat.
Nie szukam sponsorki, lecz przyjaciółki (choć nie wykluczam czegoś więcej), po prostu szukam bratniej duszy, z którą mógłbym porozmawiać, a może nawet i popisać listy, które pozwolą mi obronić się przed zgnuśnieniem i utratą uczuć wyższych.
Jeśli jesteś zainteresowana moją osobą i chciałabyś poznać mnie bliżej, to serdecznie zapraszam na mojego lifeboxa. Mój lifebox 30296. Pozdrawiam, Jacek

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.