Image-empty-state.png

Jacek 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36266Jacek 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36266

Cześć wszystkim
Mam na imię Jacek, mam za sobą 43 wiosny, mam 178 cm wzrostu, jestem średniej budowy. Obecnie odbywam karę pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Pomimo pobytu w zakładzie karnym jestem osobą optymistycznie patrzącą w przyszłość, z realistycznymi planami i celami w życiu, bo wiem, że każdemu może się noga w życiu powinąć, ale każdy zasługuje na drugą szansę i z każdego problemu można wyjść. Zawsze jest łatwiej, kiedy ktoś bliski jest obok ciebie.
Jestem osobą wesołą, kulturalną, w pełni szanującą. Brzydzę się wielkiej agresji, w szczególności do kobiet i dzieci. Lubię poczytać dobrą książkę, posłuchać dobrej muzyki. Słucham wszystko. Lubię gotować, staram się, aby moje życie nie było nudne, monotonne, nawet w więzieniu, w którym obecnie się znajduję. Jeśli choć trochę zainteresowała cię moja osoba odezwij się na mój lifebox nr 36266. Pozdrawiam, Jacek

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.