Image-empty-state.png

Jakub 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34952Jakub 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34952

Drogie Panie,

Nazywam się Jakub i niedługo kończę 22 lata. Mam 185 cm wzrostu, kolor oczu brązowy, a włosy jasny blond. Dbam o siebie i ćwiczę. Z charakteru jestem troskliwy i uczuciowy, szczery i dowcipny. Jak dowiedziałem się o stronie pomyślałem, iż spróbuje, dodam ogłoszenie i zobaczymy co będzie. Chciałbym odciąć się od starego towarzystwa i dlatego chce poznać kogoś na nowo. Wiek nie ma znaczenia, możesz mieć 17 lat lub nawet 40. Szukam jakiejś kobiety do rozmów, związku, a może czegoś więcej :) Jestem z Poznania, a aktualnie przebywam w ZK w Gębarzewie koło Gniezna. Jesli jesteś zainteresowana by mnie poznać nagraj się na lifeboxie. Moimi pasjami jest podróżowanie i siłownia. W wolnym czasie rysuje i tatuuje. Do ZK trafiłem za złamanie zakazu sądowego, włamania, handel. Zmieniłem się podczas odsiadki i dużo przemyślałem. Karę odbywam już prawie 3 lata. Koniec kary mam w maju 21 r., zostało mi 11 m-cy, a mam duże szanse na wyjście na zwolnienie warunkowe niedługo. Czekam na Twoją wiadomość. Daj szansę okazji i nagraj się. Czekam na wiadomości z całej Polski, w końcu odległość to nie problem, a ja jestem z Poznania. Chciałem jeszcze dodać, że teraz mam możliwość korzystania z rozmów i pisania na Skype, tam mogę wysłać Ci moje zdjęcie lub możemy porozmawiać jak chcesz. To mój nr lifeboxa 34952. Buziaki :)

P.S. Zdjęcia są już trochę stare bo z 2016-2017 r. :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.