Image-empty-state.png

Jakub 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38264Jakub 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38264

(...) Mam na imię Kuba. Jestem 34-letnim facetem o ciemnej karnacji skóry, niebieskich oczach, mierzącym 186 cm wzrostu, ważącym 95 kilo, brunetem. Nie mam zbytnio doświadczenia w ogłaszaniu się na takich portalach, wręcz jest to mój debiut :) Szczerze zastanawiam się czy takie rzeczy mają rację bytu i czy można w ten sposób nawiązać jakąś poważną relację, bo jestem zainteresowany tylko taką, ale zaryzykuję, gdyż popisanie dla zabicia nadmiaru czasu, którym obecnie dysponuję, nie jest zbytnio potrzebne, ponieważ wolę go przeznaczyć na jakąś formę rozwoju, chociażby przeczytanie dobrej książki. (...) Nie toleruję kłamstwa w relacjach z kobietami, ponieważ nawet te drobne ciągnął za sobą poważniejsze konsekwencje (...) Kolejną ważną rzeczą jest dla mnie lojalność, nie toleruję zdrady (...). To kilka raczej oczywistych dla zdrowej relacji rzeczy, których oczekuję od drugiej i zapewniam je ze swojej strony. (...) Doszedłem do etapu w życiu, w którym przejadło mi się beztroskie życie, łatwe pieniądze, ciągła nieodpowiedzialność kończąca się jak zwykle na salonach z kratami w oknach. Chciałbym poznać dziewczynę - kobietę - panią, z którą zacznę relację pozwalającą zacząć normalne życie, na której będzie mi zależało i która pozwoli się sobą zaopiekować, dając poczucie, że jestem komuś potrzebny i pozwoli czerpać satysfakcję z tego, że daję komuś szczęście. Nie określam wieku kobiety, której szukam, bo “wiek w miłości nie ma znaczenia”. Poza tym nie liczy się metryka tylko osobowość. Jeżeli masz dzieci, też mi to nie przeszkadza, wręcz jestem za! Jestem z Łodzi, ale region dla mnie też nie ma znaczenia, bo w razie potrzeby mogę zmienić lokalizację, gdyż nic mnie tu nie trzyma. Nie potrzebuję żadnej pomocy finansowej. To by było na tyle. Jeżeli coś cię zainteresowało, to zapraszam do kontaktu na nr lifeboxa: 38264 Kuba

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.