Image-empty-state.png

Jakub 39832

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39832Jakub 39832
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39832

Witam serdecznie!!! Mam na imię Kuba, mam 35 lat. Urodziłem się w Łodzi (w Polsce) wbrew pozorom hahaha. Mój ojciec jest Peruwiańczykiem, matka Polką, stąd taki wygląd. Mam wykształcenie średnie, lubię aktywność sportową, crossfit, rower, zapasy, spacery, lubię też dobrą książkę, różnego gatunku, dobre jedzenie, piękne widoki. Będąc na wolności pracowałem jako kucharz, pomagałem prowadzić lokale gastronomiczne, wcześniej jeszcze prowadziłem działalność (handlowałem europaletami). W wolnych chwilach gotowałem, czytałem, ćwiczyłem, spacerowałem. Nie piję alkoholu w ogóle, bo mi szkodzi, haha. Papierosów też nie palę. Na imprezy też za bardzo nie chodziłem/chodzę ponieważ nie miałem z kim, poza tym nie miałem czasu.

Szanuję szczerość, bezinteresowność, pracowitość. Obecnie odsiaduję wyrok 4 lata 9 m-cy za posiadanie 6,5 kg marihuany i handel nią. Zostało mi 3 lata. W więzieniu dużo ćwiczę, czytam, korzystam z każdej możliwości samodoskonalenia. Pogłębiam również moją znajomość z Bogiem. Jestem chrześcijaninem.Chciałbym poznać kobietę, damę, panią, którą będę mógł szanować, będę mógł z nią rozmawiać, chętnie z nią popiszę listy. Lubię gdy kobieta jest zaradna, ma swoje zdanie, potrafi się podzielić nim, dba o siebie, lubi spokój, a przede wszystkim chce iść do przodu, w szacunku, lojalności, miłości, pokoju, pracowitości. Jestem osobą twardo stąpającą po ziemi, nie lubię kłamców, wykorzystywaczy, leni. Jeśli się już za coś biorę to staram się na 100%, bo uważam, że po to ma się możliwości aby je wykorzystać. Słucham uwag ponieważ z każdej jednej można coś wyciągnąć, lubię uczyć się życia.

Przed odsiadką mieszkałem w Myślenicach, koło Krakowa i tam też wracam po wyjściu z tego pięknego kurortu jakim jest zk. Jeśli jakaś z Pań jest zainteresowana poznaniem mężczyzny takiego jak ja, będzie mi bardzo miło. Mój Lifebox 39832.

P.S. Pies ma na imię Ajra. Przepraszam za zdjęcie ale tylko takie miałem. Wszystkiego dobrego, Kuba.

P.S. Mam 174 cm wzrostu, 78 kg wagi, jak by było to ważne :)