Image-empty-state.png

Janek

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35355Janek
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35355

Moja wizytówka głosowa do odsłuchania jest tu: www.lifebox24.pl
login: 32930
Hasło: Wizytówki1!Mam na imię Janek, obecnie przebywam w ZK Moszczaniec w Bieszczadach. Mam 54 l., oczy niebieskie, włosy ciemny blond, 170 cm, ważę 75 kg. Pochodzę z woj. podkarpackiego. Odsiaduję duży wyrok, jeszcze zostało mi 2 lata do końca wyroku, ale jest możliwość, że wyjdę wcześniej. Moje zainteresowania to sport, dobry film, czasami książka, również lubię rozmowy z drugą osobą. Mimo 54 l. czuję się dobrze, jestem wysportowany i pełen energii. Moim marzeniem jest poznanie kobiety, która rozumie życie i pomimo mojej przeszłości zechce się ze mną zaprzyjaźnić i zrozumieć mnie. Tęsknię za życiem na wolności, tyle czasu spędziłem w więzieniu, że trochę boję się tego wszystkiego co mnie spotka na wolności, po wyjściu. W czasie mojego pobytu w Zk zmarł mi tata, a pół roku później mój syn, który nawet nie skończył 21 l., a w tym roku zmarła moja mama. Wszystkie osoby bliskie odchodzą, a ja nadal siedzę w więzieniu. Jest to dla mnie największa tragedia, ale mimo tych wszystkich bardzo przykrych wydarzeń, które mnie spotkały, jakoś się trzymam. Mam nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży w moim życiu. Mam nadzieję, że znajdzie się kobieta, która zainteresuje się moją osobą. Pozdrawiam wszystkie kobiety, życzę dużo zdrowia i szczęścia. Nr lifeboxa: 35355. Proszę o kontakt. Dziękuję.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.