Image-empty-state.png

Janusz

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35211Janusz
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35211

Cześć!
Mam na imię Janusz-Dariusz mam 30 lat, jestem szczupłym szatynem z piwnymi oczami, mam 178 cm wzrostu.
Jestem spokojnym otwartym chłopakiem z dużym poczuciem humoru. Lubię sport i muzykę różnego gatunku. Mam kilka marzeń i pomysłów do zrealizowania w troszkę późniejszym terminie. Aktualnie przebywam w zk gdzie odbywam karę za błędy swojej młodości. Chciałbym poznać miłą i ciepłą dziewczynę, która nie przekreśli mnie bo jestem za kratkami, z którą mógłbym się podzielić swoimi myślami, uczuciem, porozmawiać o wszystkim i niczym.
Mój lifebox:35211. Mam nadzieję, że wkrótce się odezwie miła, wesoła dziewczyna.
Pozdrawiam cieplutko.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.