Image-empty-state.png

Janusz 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38204Janusz 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38204

Janusz
28 lat
173 cm
75 kg
nr lifebox 38204

Siema wszystkim! Jestem Janusz, młody chłopak, wesoły, spontaniczny. Szukam nowych znajomości aby moje szare dni nabrały koloru. Chcę poznać kogoś, z kim będę mógł porozmawiać o wszystkim i o niczym. Żebym mógł odciąć się chociaż na chwilę od Tego życia. Przebywam w ZK więc kobiety z ZK też mile widziane :) Pozdrawiam, Janusz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.