Image-empty-state.png

Jarek

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36627Jarek
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36627

Jarek, lat 50, 180 cm wzrostu, 93 kg. Z poczuciem humoru, szukający stabilizacji życiowej, wierzący. Interesuje mnie nauka, historia, przyroda, ciekawe programy telewizyjne, filmy, pochodzę z Dolnego Śląska, a dokładnie z Wałbrzycha.
Poznam Panią o miłej aparycji, szczupłą, lubiącą spokój, stabilizację życiową, z podobnymi zainteresowaniami, nie pijącą, wierzącą, z poczuciem humoru.
Lifebox 36627

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.