Image-empty-state.png

Jarek 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38115Jarek 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38115

Jarek, 36 l, 197 cm, 110 kg, nr lifebox: 38115
Witam… Jestem 36 letnim, pozytywnie nakręconym gościem, choć często mam chwile, w których samotność gniecie mi głowę. Leczę się z tych złych emocji treningami, mam też dwie pasje… nauka (szczególnie j. obce i… kryminalistyka oraz kosmologia z nutką filozofii. Staram się stworzyć najlepszą wersję siebie i szukam tu fajnej, otwartej przyjaźni z kobietą w wieku 28-48 lat, która też czasem czuje się na tym świecie sama. Potrzeba mi dyskretnej i szczerej przyjaźni, a nie więziennej miłostki. Tylko ty-ja i nasze tajemnicze pogaduchy…
Pozdrawiam serdecznie

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.