Image-empty-state.png

Kamil

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34399Kamil
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34399

Siemaneczko, witam was wszystkie dziewczyny. Jeśli to przeczytasz wierz mi, że Twój czas i wzrok nie poszedł na marne :) Na początku Twojego czytania podaję Ci rękę do przywitania, szkoda że w liście, a nie osobiście.

Mam na imię Kamil, mieszkam w Katowicach, mam 22 lata, 181 cm wzrostu, oczka zielone, szatyn :) Jednym słowem małolacik jestem, który uwielbia słuchać rapu, grać w piłkę nożną. Ale jak się coś uwielbia to nie zawsze można to robić, bo warunki na to nie pozwalają, ponieważ przebywam w Zakładzie Karnym. Nie mam zamiaru pisać tu więcej o tym gdzie przebywam, ponieważ nie ma się czym chwalić, powiem tylko tyle, że życie może nas jeszcze zaskoczyć i Ty Księżniczko możesz znaleźć swojego Księcia, jeżeli tylko znajdziesz czas i się ze mną skontaktujesz. Nie potrafię tak wszystkiego wyszczególnić, ale myślę, że najważniejsze mam za sobą, teraz Ty Księżniczko daj o sobie znać.

Kamil, nr lifeboxa 34399

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.