Image-empty-state.png

Kamil 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34548Kamil 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34548

Nazywam się Kamil. Mam 30 lat. Jestem wysoki i szczupły. Mam niebieskie oczy. Pochodzę z Bolesławca województwo dolnośląskie. Z natury jestem nieśmiały i skryty więc miewam problemy z poznawaniem nowych ludzi. Bywam też uparty, choć nie lubię się kłócić, więc staram się być wyrozumiały. Zawsze jestem szczery i na ogół szybko się angażuję co na dobre zwykle mi nie wychodziło i teraz staram się wszystko brać na chłodno. Lubię sport, książki szczególnie horrory i zwierzęta. To byłoby tyle o mnie z grubsza.

Szukam dziewczyny, z którą mógłbym porozmawiać na każdy temat a nawet się zaprzyjaźnić. Chciałbym aby była miła, spontaniczna i szczera. Od wyglądu cenią sobie bardziej charakter. To tyle. Jeżeli jesteś zainteresowana moją osobą to zostaw wiadomość na mojej skrzynce a na pewno odpowiem.

Pozdrawiam. Mój numer Lifebox to 34548

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.