Image-empty-state.png

Kamil 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37390Kamil 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37390

Witam. Mam na imię Kamil, mam 29 lat. Jestem brunetem i jestem z Chełma, województwo lubelskie. Wzrost mój to 172 cm, oczy niebieskie.

Moim zainteresowaniem są sporty walki, oraz sporty siłowe. W chwilach wolnych lubię rysować, czytać książki oraz słuchać dobrej muzyki. Ogólnie rzecz biorąc to słucham każdego rodzaju muzyki, techno, hip-hop, disco polo itd.

W ZK przebywam od 2010 roku, tj. 10 lat. Miałem 18 lat jak zostałem zatrzymany. Na chwilę obecną zostało mi do końca kary 8 miesięcy. Jestem chłopakiem charakternym, który potrafi postawić na swoim. Jestem trochę nieśmiały w kontaktach z kobietami, tak już mam, ale gdy sytuacje się rozwijają to opuszcza mnie ta nieśmiałość. Jestem chłopakiem z poczuciem humoru, optymistycznie podchodzę do wszelkich spraw i nie przejmuję się trudnościami, tylko próbuję je rozwiązywać w sposób jak najbardziej korzystniejszy. Poszukuję takiej osoby, która będzie w stanie zaakceptować mnie takiego jaki jestem i nie patrzyła pod kątem tego gdzie jestem, była wyrozumiała, opiekuńcza, rozsądna, stanowcza. Która chciałaby zbudować związek albo przynajmniej spróbować pomimo przeszkód.

Nie szukam u kobiet pomocy finansowej ani żadnej innej. Szukam kogoś, kto nie patrzy na to, że ktoś przebywa lub przebywał w więzieniu, że ma tatuaże, najważniejszy jest charakter. Poszukuję miłości swego życia, przez lata izolacji zrozumiałem co straciłem w moim życiu. Miałem 18 lat jak trafiłem do Zakładu Karnego, całe swoje młode lata spędziłem w murach więzienia. Teraz gdy powstał ten portal mam szansę na poznanie kogoś kto chce poznać takie osoby jak ja. W końcu my też jesteśmy ludźmi z uczuciami. Czekam na odpowiedzi z waszej strony i do usłyszenia.


Pozdrawiam wszystkie Panie.

Kamil

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.