Image-empty-state.png

Kamil 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32942Kamil 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32942

Jeśli znalazłaś się na tym portalu i akurat czytasz to ogłoszenie, to znaczy, że praktyczni e 20% nasz pierwsza “randka” Ci się podoba. Jeżeli dodatkowo gustujesz w brunetach o zielonych oczach, to mamy już kolejne 10% i szansę na naprawdę udaną znajomość. Kolejne 20% powinno stanowić dobre pierwsze wrażenie i chociaż chwilowo nie oczaruję Cię spojrzeniem, to może uda mi się to zrobić rozmową. Więc jeśli szukasz kogoś przy kim możesz czuć się bardzo swobodnie, z kim możesz porozmawiać o wszystkim, poromansować, a może nawet i coś więcej, to będziemy już mieli jakieś 50%, po których cała reszta zależy już tylko od Ciebie. Chcesz dokończyć randkę?
Lifebox 32942

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.