Image-empty-state.png

Kamil 37390

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37390Kamil 37390
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37390

Witam. Mam na imię Kamil, mam 29 lat. Jestem brunetem i jestem z Chełma, województwo lubelskie. Wzrost mój to 172 cm, oczy niebieskie.

Moim zainteresowaniem są sporty walki, oraz sporty siłowe. W chwilach wolnych lubię rysować, czytać książki oraz słuchać dobrej muzyki. Ogólnie rzecz biorąc to słucham każdego rodzaju muzyki, techno, hip-hop, disco polo itd.

W ZK przebywam od 2010 roku, tj. 10 lat. Miałem 18 lat jak zostałem zatrzymany. Na chwilę obecną zostało mi do końca kary 8 miesięcy. Jestem chłopakiem charakternym, który potrafi postawić na swoim. Jestem trochę nieśmiały w kontaktach z kobietami, tak już mam, ale gdy sytuacje się rozwijają to opuszcza mnie ta nieśmiałość. Jestem chłopakiem z poczuciem humoru, optymistycznie podchodzę do wszelkich spraw i nie przejmuję się trudnościami, tylko próbuję je rozwiązywać w sposób jak najbardziej korzystniejszy. Poszukuję takiej osoby, która będzie w stanie zaakceptować mnie takiego jaki jestem i nie patrzyła pod kątem tego gdzie jestem, była wyrozumiała, opiekuńcza, rozsądna, stanowcza. Która chciałaby zbudować związek albo przynajmniej spróbować pomimo przeszkód.

Nie szukam u kobiet pomocy finansowej ani żadnej innej. Szukam kogoś, kto nie patrzy na to, że ktoś przebywa lub przebywał w więzieniu, że ma tatuaże, najważniejszy jest charakter. Poszukuję miłości swego życia, przez lata izolacji zrozumiałem co straciłem w moim życiu. Miałem 18 lat jak trafiłem do Zakładu Karnego, całe swoje młode lata spędziłem w murach więzienia. Teraz gdy powstał ten portal mam szansę na poznanie kogoś kto chce poznać takie osoby jak ja. W końcu my też jesteśmy ludźmi z uczuciami. Czekam na odpowiedzi z waszej strony i do usłyszenia.


Pozdrawiam wszystkie Panie.

Kamil