Image-empty-state.png

Kamil 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35714Kamil 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35714

Witam, mam na imię Kamil, mam 30 lat i pochodzę z Łodzi. Obecnie przebywam w zakładzie karnym, gdzie odsiaduje 6-letni wyrok. Z wyglądu mam 182 cm wzrostu, szatyn o piwnych oczach, sylwetka wysportowana. Cechy charakteru trudno napisać cokolwiek o sobie, ale uważam się za miłego, sympatycznego, wrażliwego, charakternego, uczuciowego chłopaka. Zainteresowania to wędkarstwo, kino, muzyka, sprawia mi przyjemność uprawianie sportu, wieczorne wypady do parku, jeżdżenie nad jeziorka w celu łowienia ryb. Tęsknię za wolnością, ułożeniem sobie życia z drugą połówką, zapoznanie nowych znajomych. Porozmawiać ze mną można na wszelkiego rodzaju tematy, jestem otwarty. Mój numer lifeboxa to 35714. Kamil

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.