Image-empty-state.png

Kamil 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38854Kamil 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38854

Cześć!
Mam na imię Kamil, 36 lat, 186 cm wzrostu, 90 kg wagi, brunet.
Od pięciu lat wolny, ponadto niezależny i bez nałogów. Interesuje się sportem, muzyką i motoryzacją. Obecnie uczę się i pracuję.
Chciałbym poznać kobietę o dobrym sercu i mocnym charakterze, z pasją, taką do tańca i do różańca. Jeżeli chodzi o wiek, to masz tyle lat na ile się czujesz.
Pozdrawiam,
Kamil
Nr lifebox: 38854

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.