Image-empty-state.png

Kamil 6

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36183Kamil 6
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36183

Kamil lat 34, brunet o brązowych oczach, 180 cm wzrostu, o wysportowanej sylwetce. Zainteresowania: muzyka, sport, dobra książka. od ponad dwóch lat trenuje kalistenikę, czyli trening z masą ciała, któremu poświęcam siebie w 100%. Jest to również w pewnym sensie moje hobby, w którym kultywuje starą szkołę ćwiczeń kalistenicznych, w myśl zasady: w zdrowym ciele, zdrowy duch. W wolnych chwilach pisze teksty, wiersze, ale bardziej w rapowym wydaniu. Słowem, potrafię dużo stworzyć, a jako podstawową życiową lekturę uważam “Boską Komedię” Dantego.
Jeśli chodzi o oczekiwania względem płci pięknej, to nie mam wymagań: wiek nie robi dla mnie różnicy i nie jest przeszkodą, może to być nastolatka 18+, jak i kobiety w starszym wieku. Ważna jest rozmowa. Lubię po prostu pogadać o sprawach istotnych i tych przyziemnych. Jestem prostym człowiekiem, a prostota nie snobstwo szacunek budzi. Lubię u kobiet tajemniczość, ale w tym ludzkim wydaniu. Nie wstydź się. Zostaw wiadomość. Życie jest pełne niespodzianek. Pozdrawiam.
Nr lifebox: 36183

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.