Image-empty-state.png

Konrad

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36594Konrad
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36594

Konrad
24 l.
176 cm
72 kg
nr lifebox: 36594

Cześć, pochodzę z Warszawy, przebywam w zakładzie karnym. Mój przewidywany koniec kary to 2026 r. Szukam przyjaciółki na dłuższą metę. Interesują mnie luźne rozmowy telefonicznie, jak i listowne, gdyż jestem tu sam. Nie potrzebuję żadnej pomocy materialnej. Jeżeli jesteś zainteresowana moją osobą, zostaw na moim lifeboxie wiadomość, a napewno się odezwę. Będziesz mogła zapytać mnie o wszystko. Dziękuję i zapraszam

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.