Image-empty-state.png

Konrad 31723

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31723Konrad 31723
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31723

Hej!!! Mam na imię Konrad, mam 29 lat i pochodzę z niewielkiego miasta w woj. łódzkim. jestem miłym, wrażliwym oraz zwariowanym chłopakiem o niebieskich oczach, ciemnych włosach, szczupłej budowie ciała i 186 cm wzrostu. Obecnie odbywam karę 3,5 roku pozbawienia wolności. Do końca wyroku pozostało mi 1 rok 3 m-ce.

Interesuje się motoryzacją, dj-ingiem oraz czytaniem książek.

Tęsknię za długimi wieczornymi spacerami we dwoje, jazdą na rowerze, wspólnymi rozmowami oraz za moją kochaną rodziną i przyjaciółmi.

Postanowiłem założyć sobie profil na portalu Doznania.eu gdyż poszukuję kobiety do miłych rozmów, bądź stałego związku, o podobnych zainteresowaniach, w wieku od 20 do 35 lat, miłej, zabawnej, uczuciowej, o wyjątkowej urodzie, poważnie myślącej o życiu i otwartej na nowe znajomości, nie bojącej się spontaniczności.

Jeżeli jesteś zainteresowana znajomością ze mną bądź masz jakieś pytania, zostaw wiadomość na moim lifeboxie o nr 31723, a napewno się odezwę i odpowiem na wszystkie twoje pytania. Wiedz, że nie mamy nic do stracenia, możemy tylko zyskać dobrego przyjaciela, a kto wie może i miłość na dobre i na złe. A więc czekam na wiadomość. Do usłyszenia. Nr lifebox: 31723 Pozdrawiam, Konrad