Image-empty-state.png

Krystian

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35059Krystian
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35059

Witam wszystkie piękne Panie zainteresowane moim ogłoszeniem i profilem.
Nazywam się Krystian - Christian, mam 34 lata, urodziłem się w 1986 r. na Mazowszu. Mam 176 cm wzrostu, błękitne oczy, ciemny blond kolor włosów, sportową sylwetkę. Na tym portalu szukam przyjaźni, miłości lub sexu. Zaskoczcie mnie dziewczyny!
W wieku 18 lat wyjechałem do Niemiec. Jestem z pochodzenia Niemcem i mam dwa paszporty - polski i niemiecki. W Niemczech mieszkałem/mieszkam w Alpach, w Polsce zaś aktualnie na Mazurach i gdzie mnie poniesie. W Niemczech mieszkałem na stałe, skończyłem tam dwa kierunku studiów i obroniłem magistra na dwóch uczelniach w Univessitat Karlsruhe - logistykę, zarządzanie łańcuchem dostaw i Universitat Hannober - handlowiec i prawo handlowe w Unii Europejskiej. Mówię na poziomie języka ojczystego zarówno po polsku jak i po niemiecku. Pracowałem ponad 10 lat w Fabryce Mercedes - Daimler w Stuttgart, jako kierownik łańcucha dostaw towarów prosto na taśmę.
W Niemczech poznałem pewną Polkę, która nie chciała zostać w Niemczech. Zauroczyła mnie i w roku 2017, dokładnie trzy lata temu zjechałem za nią do Polski. Odszedłem z fabryki Mercedes-Daimler i założyłem dwie firmy, które świetnie się rozwijały. Jedna z nich to firma transportowa - 52 tiry robiące transporty w łańcuchu dostaw dla Mercedesa, Boscha, Siemensa, ogólnie na rynku niemieckim. Niestety z kobietą za którą przyjechałem do Polski mi nie wyszło. Bardzo źle to zniosłem emocjonalnie. Przez to nie wiem czy kiedykolwiek będę szczęśliwy i zaznam miłości. Wierzę na pewno w przyjaźń, związki na ogół mi nie wychodziły.
Jestem pozytywnie na swój sposób zwariowanym biznesmenem - mężczyzną twardo stojącym na ziemi. Mam wysoką kulturę osobistą, szanuję ludzi, ale nie każdemu chce poświęcić mój czas. Jestem człowiekiem otwartym, pewnym siebie, o szerokich horyzontach. Uczuciowym, troskliwym, kulturalnym, miłym. Wypowiadam się wśród grona ludzi tylko wtedy, kiedy mam pojęcie o danym temacie. Rzadko używam słów obelżywych, nigdy nie obraziłem żadnej kobiety, czy osoby chorej lub starszej. Na szacunku i szczerości buduję swoje wszystkie relacje. Rozszedłem się z dziewczyną za którą przyjechałem do Polski i aktualnie mieszkam na Mazurach. Dużo podróżuję po Polsce i Europie po znajomych i klientach. Moja cała rodzina, rodzice, brat mieszkają w Niemczech na stałe. Ja z moją byłą rozszedłem się około dwa lata temu i od tej pory jestem sam. Zastanawiam się nad powrotem do Niemiec. Może właśnie Ty staniesz się powodem dla którego pozostanę w Polsce. A może wyjedziemy razem do Niemiec w Alpy lub do Szwajcarii.
Nagraj mi się na skrzynkę. Do Zakładu Karnego trafiłem za prowadzenie po kieliszku na 6 miesięcy. Koniec kary mam w grudniu 2020 r. Napisz, zadzwoń, poznajmy się. Krystian

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.