Image-empty-state.png

Krystian 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30052Krystian 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30052

Mam na imię Krystian, mam 22 lata, 179 cm wzrostu, 70 kg, ciemny blondyn. Moje zainteresowania to: rysowanie, muzyka, czytanie książek książek, sport. Szukam dziewczyny wrażliwej, subtelnej, z którą mógłbym dzielić swoje pasje oraz zainteresowania, a także z którą mógłbym porozmawiać szczerze w trudnych chwilach, i z którą mógłbym stworzyć stałą relację nie tylko w ZK, jak i na wolności. Do końca kary zostało mi 2 i pół roku. Chętne dziewczyny proszę o kontakt poprzez mój lifebox 30052. Pozdrawiam, Krystian

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.